Piedāvājumi uzņēmumiem/pašvaldībām

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Projektu pārvaldības un tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts (turpmāk – Kontaktpunkts) sadarbībā ar kvalificētiem akadēmijas zinātniekiem ir izstrādājis komercializācijas piedāvājumus jaunu tehnoloģiju izstrādei, inovatīvu produktu radīšanai un biznesa attīstībai. RTA pārvalda intelektuālo īpašumu, kas var tikt pārdots, licencēts uzņēmumiem/pašvaldībām. Daloties pieredzē un resursos, lai kopīgi izstrādātu jaunas teholoģijas un inovatīvus produktus, RTA piedāvā līgumpētījumus, maksas konsultācijas, inovāciju vaučeru programmu, kopīgu projektu īstenošanu, pētnieciskās laboratorijas.

Pētnieciskie virzieni, kuros var tikt iztrādāti piedāvājumi: Cietvielu fizika, materiālu fizika, lāzeru fizika un spektroskopija, optika; Mašīnbūves tehnoloģijas, diagnostika un kvalitāte, materiālzinātne; Mašīnbūves tehnoloģijas, materiālzinātne, nanotehnoloģijas; Mašīnbūves tehnoloģijas; Enerģētika un kurināmais; Materiālzinātne; Tekstila un apģērbu tehnoloģija; Ekonomika un uzņēmējdarbība; Datoru un sistēmu programmatūra; Mediji un komunikācijas zinātne; Mūzika un māksla.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par piedāvājumiem un  sadarbības iespējām, rakstiet -  lienite.litavniece@rta.lv

INFO Piedāvājumi ir apskatāmi  ŠEIT

INFO Laboratorijas un to aprīkojums ir apskatāmi ŠEIT

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.