INFO Par piekļuves iespējām darbam attālināti abonētajās datubāzēs jautāt, rakstot uz biblioteka@rta.lv

Pakalpojums pieejams tikai akadēmijas darbiniekiem un studentiem.

MLA International Bibliography with Full Text

Līdz 12.02.2022. uz Ebscohost platformas pieejams datubāzes izmēģinājums MLA International Bibliography with Full Text .

Datubāze apvieno plašu žurnālu kolekciju literatūras, valodniecības, lingvistikas, retorikas, rakstniecības,  folkloras, teātra jomās.

EBSCO

EBSCO ir daudznozaru e-žurnālu un citu e-resursu datubāze, kas sastāv no vairākām pilnu tekstu un apskatu datubāzēm. E-resursus var izmantot atverot EBSCOhost Web un izvēloties vienu vai vairākas datubāzes, kurās veikt informācijas meklēšanu vai pārlūkošanu. 

Kā vienu no vērtīgākajām pilntekstu zinātniskajām datubāzēm jāatzīmē Academic Search Complete, kurā pieejama informācija no vairāk nekā 8,500 pilntekstu periodiskajiem izdevumiem, to skaitā 7,300 zinātniski recenzētiem žurnāliem. Datubāzē iekļauti arī kopsavilkumi no vairāk nekā 12,500 žurnāliem un vairāk nekā 13,200 publikācijas, tai skaitā monogrāfijas, ziņojumi, konferenču materiāli u.c. 

EBSCO datubāzes pieeja: http://search.ebscohost.com

PDF Palīgs informācijas meklēšanā (latv. val.)

INFO Izdevēja sagatavots video par EBSCO resursu pieeju - https://youtu.be/DZKnwtRCWyE

INFO EBSCO piekļuvei attālināti ir mainīta parole. Lietotāji ar pieeju RTA DVS jauno paroli var skatīt šeit

Web of Science

Datubāze Web of Science ir kompānijas  Clarivate Analitics  pētniecības platforma, kas  nodrošina pieeju augstas kvalitātes zinātniskajiem žurnāliem, publikācijām, konferenču materiāliem, piedāvājot publikāciju bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju.

Datubāzes pieeja: https://webofknowledge.com

Video pamācības datubāzes izmantošanā (angļu val.): https://videos.webofsciencegroup.com/

ScienceDirect

ScienceDirect - daudznozaru datubāze, kas satur izdevniecības Elsevier izdotos žurnālus tādās zinātņu jomās kā dabaszinātne, inženierzinātņu un tehnoloģiju nozare, medicīnas, humanitāro un sociālo zinātņu nozares u.c.  Ir pieejami izdevumu pilnie teksti un ir izdevumi, kuriem pieejama tikai bibliogrāfiskā informācija un rakstu kopsavilkumi.

Pamācības e-resursa izmantošanā: https://service.elsevier.com/app/answers/detail/a_id/28493/c/10545/supporthub/sciencedirect/

Scopus

Scopus - izdevniecības Elsevier daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze.

Pamācības e-resursa izmantošanā:  https://service.elsevier.com/app/answers/detail/a_id/14799/c/10545/supporthub/scopus/related/1/

Latvijas Standartu bibliotēka

Standartu bibliotēkas krājumā iekļauti elektroniskā formāta dokumenti - spēkā esošie un atceltie. Standarti tiek papildināti ar jaunām versijām, grozījumiem un koriģējumiem, kā arī ar pirmpublicējumiem. Papīra formāta standartiem ir iespēja pieprasīt elektronisko formātu, kas pieejams divu darba dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas (ja tas ir tehniski iespējams).

Piekļuves veids: autorizēta tiešsaistes piekļuve RTA lasītavā vienam vienlaicīgam lietotājam LVS vietnē www.lvs.lv

LNB Digitālās kolekcijas

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ir piekļuve pilnam Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas portālu periodika.lv un gramatas.lndb.lv saturam.
Par LNB Digitālo bibliotēku: http://www.periodika.lv/#staticPage;page=about

Periodikas digitālās kolekcijas izdevumi: http://www.periodika.lv/#allPeriodicals

iFinanses

iFinanses  - interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Analītiski raksti rubrikās Grāmatvedība, Nodokļi, Darbinieki, Vadība, Tiesu prakse, Pašnodarbinātais.

Pieejams RTA bibliotēkas lasītavā

iTiesības

iTiesības - interneta žurnāls par tiesību aktu praktisko pielietošanu, jaunākajām izmaiņām normatīvajos aktos, skaidrojumiem normatīvo aktu piemērošanā. Analītiski raksti rubrikās Likumdošana, Komercdarbība, Darba tiesības, Saistību tiesības, Tiesvedības.
Žurnālu iFinanses un iTiesības izdevējs - SIA Izdevniecība iŽurnāli

Pieejams RTA bibliotēkas lasītavā

iBizness

iBizness – publikācijas par aktuāliem jautājumiem vadības, mārketinga, personāla, tehnoloģiju, finanšu un nodokļu jomā.

Pieejams RTA bibliotēkas lasītavā

BilancePLZ

BilancePLZ – specializēts portāls grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem un personāla vadītājiem. Aktuālākā informācija grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā.

Pieejams RTA bibliotēkas lasītavā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.