Dricānu vidusskolā noslēdzies projekts PuMPuRS

Trešdiena, 8. decembris, 2021

2020./2021. mācību gada laikā biedrība „RTA absolventu asociācija” īstenoja projektu “Pieturas punkts” – Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Dricānu vidusskolā. 8. decembrī projekta dalībniekiem bija iespēja iesaistīties aizraujošā, izzinošā un noderīgā aktivitātē, vairāk uzzinot par EBRU mākslu. Māksliniece Anda Kolosova sniedza informāciju par šīs mākslas rašanās vēsturi, izpausmes veidiem un pielietojumu. Skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus, uzzināt arī interesantus faktus par zīmējumiem, apskatīt paraugus, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem.

Skolēni aizrautīgi veidoja savus darbus, priecājās par izveidoto un pozitīvā gaisotnē pavadīja laiku. Kopīgi tika diskutēts par radošos cilvēku iespējām darba tirgū, sekmēta vienaudžu saliedēšanās, motivācija.

Šī bija pēdējā aktivitāte projekta ietvaros. Katrs dalībnieks saņēma piemiņas dāvanas no projekta.

Eiropas Sociālā fonda projekts “Pieturas punkts” – Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Dricānu vidusskolā tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „RTA absolventu asociācija” un Rēzeknes novada domi.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 Informāciju sagatavoja: biedrība „RTA absolventu asociācija”

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.