Izmanto laiku lietderīgi un apgūsti svešvalodas tiešsaistē!

Piektdiena, 5. februāris, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Mūžizglītības centrs aicina pieteikties svešvalodu kursiem, kas norisināsies Zoom platformā. Tiešsaistē būs iespējams apgūt ķīniešu, lietuviešu, franču, angļu vai vācu valodu.

“Ķīniešu valodas popularitāte un arī pieprasījums darba tirgū aug. Apgūstot šo valodu pietiekami augstā līmenī, var veicināt savas karjeras izaugsmi nākotnē. Ķīniešu valoda ir unikāla ar savu vēsturi un hieroglifu sistēmu. Hieroglifu mācīšanās sniedz klausītājiem jaunu mācību pieredzi,” stāsta ķīniešu valodas pasniedzēja Margarita Graičonoka. “Ikdienā kursos apgūto varēs pielietot, komunicējot ar citiem cilvēkiem, kas mācās vai jau runā ķīniešu valodā, – sākumā tās būs ikdienā lietojamās frāzes.”

“Lietuviešu valoda ir latviešu valodai vistuvākā valoda, viena no tikai divām dzīvajām baltu valodām. Kursos iegūtās zināšanas noderēs, ja jums ir kolēģi – lietuvieši, komunicējot ar sadarbības partneriem pārrobežu sadarbības vai kādu citu projektu ietvaros, apceļojot Lietuvu, un, protams, ir jāatceras, ka jebkuras jaunas valodas apguve noteikti bagātina pašu cilvēku,” saka lietuviešu valodas pasniedzēja Jana Skrivļa-Čevere. Viņa uzsver, ka šie kursi būs lieliska iespēja apgūt ko jaunu, neizejot no mājām, lieki netērējot laiku un līdzekļus nokļūšanai uz kursiem un strādājot sev ērtā darbavietā, kas iekārtota atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un noskaņojumam.

“Šie angļu valodas kursi būs noderīgi tiem, kas vēlas pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Angļu valodas zināšanas mums paver plašākas iespējas un noder starptautiskajā komunikācijā, karjeras izaugsmē, mācībās, lasot, izmantojot masu medijus, ceļojot, piedaloties projektos,” saka angļu valodas pasniedzēja Mārīte Opincāne.

“Ar katras jaunas valodas mācīšanos paveras jaunas iespējas. Jaunas kultūras, jauni paziņas un jauna attieksme ne tikai maina cilvēkus, bet arī bagātina visu dzīvi. Atgriežoties no ārzemju ceļojuma, atskārstam, cik ļoti šis ceļojums ir paplašinājis redzesloku. Bet ne vienmēr tādēļ ir jādodas uz ārzemēm. Jo īpaši šajā laikā, kad komunikācijai virtuālajā vidē nav ģeogrāfisko robežu, bieži vien pat niecīgas svešvalodu pamatzināšanas var izrādīties vērtība.

Pētījumi ir parādījuši, ka svešvalodu apguve veicina radošumu un attīsta kritisko domāšanu. Darbiniekiem ar vairākām svešvalodām ir labākas karjeras iespējas. Komunikācijā ar starptautiskajiem biznesa partneriem ir būtiskas svešvalodu zināšanas. Turklāt papildu valodas sniedz labāku ieskatu starptautisko biznesa partneru kultūrā. Jā, mācīties citu valodu nav vienkārši un ātri, BET ne neiespējami, turklāt tas var būt interesanti un aizrautīgi!” uzsver RTA Mūžizglītības centra vadītāja Karīne Laganovska, kura ir vācu valodas pasniedzēja.

Izmanto iespēju un paplašini savu redzesloku, iegūstot jaunas zināšanas! Vairāk informācijas par svešvalodu kursiem “Angļu valodas komunikatīvās kompetences pilnveide”, “Ķīniešu valoda”, “Lietuviešu valoda”, “Franču valoda” un “Komunikatīvā vācu valoda” – https://www.rta.lv/aktualitates/2630

Kontakti: e-pasts: muzizglitiba@rta.lv, tālr. 26411587

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.