Pētījuma rezultāti tiek ziņoti 19. starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Engineering for Rural Development” (tiešsaistē)

Ceturtdiena, 21. maijs, 2020
21. maijā, projekta dalībnieki noprezentēja pirmus pētījuma rezultātus 19. starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Engineering for Rural Development”, kas notiek ikgadēji Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Jelgavā, Latvijā. Šogad konference notika tiešsaistē, tomēr tas nesamazināja konferences dalībnieku aktivitāti un diskusijas.

Projektu grupa prezentēja darbu ar nosaukumu “Pear and Apple Recognition Using Deep Learning and Mobile”. Pētījuma mērķis bija salīdzināt dažādas dziļās apmācības arhitektūras, lai noskaidrotu efektīvāku neirontīkla modeļa izstrādē, kas spētu atpazīt ābolus un bumbierus, apstrādājot fotogrāfiju uzņemtu ar mobilo telefonu.

lzp-2019/1-0094 Mašīnu dziļās mācīšanās un datizraces pielietošana augu un patogēnu mijiedarbības izpētei: ābeļu un bumbieru kraupja patosistēmas
Īstenošanas periods: 01/2020 – 12/2022
Projektu finansē: Latvijas Zinātnes padome; Studiju un zinātnes administrācija
Finansēšanas līgums Nr.10-5/1

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.