RTA notika projekta organizatoriskā sanāksme

Pirmdiena, 9. decembris, 2019
No 2. līdz 3. decembrim Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika ERASMUS+ K2 projekta “PREDYS: Supporting Children at risk of dyslexia at th transition period from pre primary to primary” (2019-1-ES01-KA201-065691) pirmā organizatoriskā sanāksme, kurā, kopā ar RTA, piedalījās arī partneri no 5 valstīm: Bulgārijas, Portugāles, Turcijas, Grieķijas, Spānijas, kuri pārstāvēja savu valstu NVO, izglītības pārvaldes, izglītības iestādes.

Iepazīstinot sadarbības partnerus par akadēmiju, runājot par tās aktualitātēm un aktivitātēm,  Dr.paed., asoc. profesore Mārīte Rozenfelde  informēja par ESF projektu, kurā, sadarbībā ar Latvijas augstskolām: LU, DU, LiepU, tiek izstrādāta jauna studiju programma Speciālā izglītība. Ar sadarbības partneriem tika izskatīts un pārrunāts studiju programmas saturs. Tika saņemts vērtējums, ka izstrādājamā studiju programma ir mūsdienīga, situācijai izglītības iestādēs atbilstoša un prognozējamais rezultāts – šādā programmā sagatavots speciālais pedagogs – vērtīgs ieguvums ikvienai iekļaujošo izglītību īstenojošai izglītības iestādei.

PDF Apmeklētāji

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.