35. SELL Studentu sporta spēlēs RTA absolvente Marika Magaziņa izcīna 1. vietu klasiskās spēka trīscīņas (powerlifting) sacensībās

Trešdiena, 22. maijs, 2019
No 17. līdz 19. maijam Lietuvas studentu pilsētā Kauņā norisinājās 35. SELL Studentu sporta spēles. Tajās piedalījās 46 augstskolu komandas, sacensības norisinājās 13 dažādos sporta veidos, tajā skaitā arī trīscīņā. Latviju pārstāvēja 14 sportisti, viņu vidū bija arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolvente Marika Magaziņa, kura klasiskās spēka trīscīņas (powerlifting) sacensībās ieguva 1. vietu.

„Startu vērtēju kā ļoti labu un veiksmīgu, summā kopā savācu 425 kg, ko veidoja pietupieni ar svaru stieni 172,5 kg, svaru stieņa spiešanā guļus 80 kg, svaru stieņa vilkmē 172,5 kg. Rezultāts summā un pietupienos ar svaru stieni ir augstāki nekā pašreizējie Latvijas Republikas rekordi sievietēm,” stāsta Marika. „Protams, vienmēr gribas vēl vairāk, tādēļ vēlējos uzvilkt vairāk vilkmē, bet iepriekš Latvijas čempionātā iegūtais elkoņa savainojums sacensību laikā tomēr lika par sevi manīt.”

SELL Studentu sporta spēlēs Marika piedalījās pirmo reizi. „Tā bija jauna pieredze, un sacensības bija ļoti labi noorganizētas, ļaujot ielūkoties starptautisko sacensību aizkulisēs, kas ir nākamais līmenis. Gatavojoties SELL spēlēm, rēķinājos ar sīvu konkurenci, tāpēc sagatavošanās bija kārtīga, bet liela spēkošanās tomēr izpalika, jo pārējās meitenes tika apsteigtas ar pietiekamu rezervi. Taču arī pašai ar sevi ir jāprot sacensties. Priecājos, ka varēju pārstāvēt RTA un man pavērās iespēja piedalīties šajās spēlēs. Paldies RTA sporta sektora vadītājam Aivaram Kaupužam par sadarbību un palīdzību, jo komandas darbs bija SELL zelta vērts,” saka RTA absolvente.

Lepojamies ar Marikas panākumiem, kas ļāva izskanēt RTA vārdam ārpus Latvijas robežām. Lai tikpat veiksmīgi arī nākamie starti!

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Aijas Palmas foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.