Aizvadīts pirmais RTA Boulinga turnīrs

Pirmdiena, 15. aprīlis, 2019
9. aprīlī notika pirmais Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo padomes (RTA SP) rīkotais Boulinga turnīrs, kas norisinājās boulinga centrā „Joker” Rēzeknē. Turnīrā piedalījās astoņas komandas, kuru sastāvā bija gan studenti, gan arī lektori: „Bumbās ir spēks” (IF), „Brigāde UH” (IF), „Gasterbaiteri” (IF), „A komanda” (IF), „Jaunās dvēselītes” (IVDF), „PLOMBĪRS” (EPF), „Salds” (EPF), „COCO Jumbo” (EPF). Pasākums tika rīkots, lai neformālā gaisotnē saliedētu studentus un docētājus.

Turnīrs notika divās daļās – Lielajā un Mazajā kausā. Pēc izspēlētiem 10 metieniem komandas tika sadalītas divās daļās – tās, kuras cīnīsies par Lielo kausu, un tās – kuras par Mazo cerību kausu. Turpinājās spēle, un pēc vēl 10 metieniem tika noskaidroti uzvarētāji.

 Rezultatīvākās komandas Lielajā kausā:

  1. vieta – „COCO Jumbo” (EPF). Komandas sastāvā spēlēja: Aldis Kaļva, Juta Bule, Marija Dergačeva, Samanta Mitčenkova, Kristiāns Punculs.
  2. vieta – „A komanda” (IF). Komandas sastāvā spēlēja: Kaspars Miezis, Sandis Rimša, Aigars Abrickis, Aleksandrs Novikovs, Jānis Stankevičs.
  3. vieta – „Gasterbaiteri” (IF). Komandas sastāvā spēlēja: Evita Ūzuļina, Dairis Naglis, Mārtiņš Vasaraudzis, Armands Prauliņš, Ritvars Rēvalds.

 Mazo cerību kausu ieguva komanda „Brigāde UH” (IF). Komandas sastāvā spēlēja: Lenards Laganovskis, Eduards Dekterevs, Edgars Korovackis, Timofejevs Maleševs, Staņislavs Pleikšnis.

Tika noteikti arī rezultatīvākie spēlētāji, un šoreiz tie bija: Timofejevs Maleševs („Brigāde UH”) un Marija Dergačeva („COCO Jumbo”).

Pēc pasākuma visi dalībnieki bija pozitīvu emociju piepildīti un labprāt dalījās savos iespaidos.

Stāsta RTA SP vadītājs Kaspars Miezis: „Pasākums bija izdevies, jo katrā komandas sastāvā bija viens lektors, un komanda „PLOMBĪRS” pat izcēlās, jo tajā bija pat divas lektores. Katra komanda vēlējās uzvarēt un tikt Lielajā kausā. Spēles laikā bija redzamas emocijas, kas lika nepadoties komandai un cīnīties līdz galam. Manuprāt, pasākums vairāk saliedēja visus, neatkarīgi no iegūto vietu skaita, jo galvenais bija rast komandas kopību. Liels paldies arī manai „A komandai”, kas parādīja savu neatlaidību un cīnījās līdz pēdējam metienam.”

Lektore Aija Čerpinska saka: „Daži boulingu uzskata par amatieru sporta veidu, citi – par iespēju brīvā laika pavadīšanai. Man tas bija aizraujoši pavadīts vakars neformālā vidē kopā ar studentiem, kura laikā bija jūtams azarts un cīņas spars, bet tajā pašā laikā – draudzīgums, jautra atmosfēra un veselīga konkurence. Paldies RTA Studējošo padomei par ideju un idejas realizāciju, manai komandai – par uzaicinājumu! Lai tas ir tradīcijas aizsākums sportiskai RTA aktivitātei!”

Boulinga turnīra Lielā kausa uzvarētāju komandas „COCO Jumbo” pārstāvji atzīst: „Šāds boulinga turnīrs bija ļoti interesants pasākums, kas ļauj neoficiālā atmosfērā saliedēties un iepazīt tuvāk lektorus. Pasākums bija labi noorganizēts, bija interesantas balvas, pārdomāta sacensību sistēma. Mūsu komandas spilgtākie mirkļi bija: tas, ka iekļuvām labāko četriniekā, kas jau bija labs sasniegums; komandas dalībnieces Marijas trīs STRIKE pēc kārtas un rezultatīvākās spēlētājas tituls; kā arī iegūtā 1. vieta. Mēs, protams, vēlētos vēl apmeklēt šādus pasākumus un iesakām arī citiem noteikti piedalīties! Tas ir to vērts – pozitīvas emocijas, labi pavadīts laiks un, protams, lieliska aktīvā atpūta!”

Paldies visiem dalībniekiem, jo īpaši lektoriem – Guntim Koļčam, Staņislavam Pleikšnim, Ritvaram Rēvaldam, Kasparam Miezim, Dainai Znotiņai, Aijai Čerpinskai, Sandrai Murinskai un Aldim Kaļvam –, kuri piedalījās šajā pasākumā! Uz tikšanos citās RTA SP rīkotajās aktivitātēs!

Sandra Ceriņa,

Studējošo padomes Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

 

Edmunda Kadakovska foto

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.