Dalība Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvās padomes sēdē.

Ceturtdiena, 21. marts, 2019
2019.gada 21.martā notika Pedagogu izglītības jaunveides konsultatīvās padomes sēde.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju pārstāvēja Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns, projekta eksperts Jānis Dzerviniks. Konsultatīvās padomes sēdē LU, JVLMA, LSPA, RTA, DU un LiepU pārstāvji sniedza prezentācijas, akcentējot:

  • jaunveidoto studiju programmu stratēģiskās komunikācijas mērķus un sagaidāmos rezultātus;
  • prioritārās komunikācijas mērķgrupas un potenciālo reflektantu mediju patēriņa paradumus;
  • studiju programmu kvalitātes un vērtības;
  • komunikācijas aktivitātes 2019. un 2020. gadā un izmantojamos komunikācijas kanālus;
  • komunikācijas procesu starpaugstskolu sadarbības ietvaros un plānus veidojot papildu stratēģiskās partnerības ar pašvaldībām un izglītības iestādēm.

Padomes sēdē tika akcentēts ka viens no nozīmīgiem komunikācijas kanāliem ar sabiedrību par pedagogu izglītības jaunveides aktualitātēm ir IZM izveidotā mājas lapa http://superskolotājs.lv  un LU uzturētā facebook lapa Superskolotājs.

Sēdē tika nolemts Izglītības un zinātnes ministrijā organizēt diskusiju -prāta vētru augstākās izglītības iestāžu darbiniekiem, kuri darbojas stratēģiskās komunikācijas jomā, par jauniem akcentiem pedagogu izglītības studiju programmu stratēģiskajā komunikācijā.

PDF 21_03_2019_Komunikācijas prezentācijaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.