RTA studentu panākumi sportā

Pirmdiena, 19. novembris, 2018
17. un 18.novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studenti ar panākumiem piedalījās dažādās sporta sacensībās.

17.novembrī Koknesē norisinājās Latvijas Pauerliftinga Federācijas rīkotais Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (spēka trīscīņā bez ekipējuma). Tajā teicamus rezultātus uzrādīja RTA studente MARIKA MAGAZIŅA, iegūstot Latvijas čempiones titulu.

Savos labākajos piegājienos Marika pietupienā ar stieni pietupās ar 162,5 kg svaru, stieņa spiešanā guļus tika galā ar 77,5 kg, bet stieņa vilkmē no zemes pacēla 167,5 kg. Summā tas deva 407,5 kg, un tas bija labākais rezultāts ne tikai svara kategorijā (84+ kg), bet arī absolūtajā vērtējumā, tuvākās konkurentes apsteidzot par 95 kg, ļaujot iegūt Latvijas čempiones titulu.

***

17.novembrī Bērzgalē notika Telpu futbola turnīrs, kas bija veltīts Latvijai simtgadei. 1.vietu izcīnīja komanda „SK SPĀKS /RTA”.

Turnīrā piedalījās septiņas komandas: „Čornaja”, „Dagdas Jaunieši”, „Sakstagals”, „Basketbolisti”, „Dagda”, „Basketbolisti” un „SK Spāks /RTA”. Visas komandas spēlēja vienā grupā (katra ar katru), proti, katra komanda nospēlēja sešas spēles. 

„Mūsu komanda izcēlās ar ļoti labu komandas spēli, kas palīdzēja nonākt pie iegūtā izcilā rezultāta. Komanda nospēlēja visas sausās spēles – netika ielaisti nevieni vārti. Par to jāpateicas komandas vārtsargam Valērijam Seleznakovam, kurš tika arī atzīts par turnīra labāko spēlētāju,” stāsta komandas „SK Spāks /RTA” kapteinis Kaspars Miezis, atklājot, ka „no šī gada novembra SK „Spāks” sadarbojas ar RTA un piedalīsies arī citos rīkotajos turnīros, kas kopējiem spēkiem ļaus tikt pie labākiem rezultātiem”.

Komandas „SK Spāks /RTA” sastāvā spēlēja: Kaspars Miezis (komandas kapteinis), Vlads Jakimovs (RTA), Armands Arbidāns (SK „Spāks”), Linards Arbidāns (SK „Spāks”), Antons Petrovs (SK „Spāks”), Arvis Karačkovs (SK „Spāks”), Alens Sprukts (SK „Spāks”) un Valērijs Seleznakovs (SK „Spāks”).

***

18.novembrī Rēzeknē notika ikgadējais tautas skrējiens „Ieelpo Rēzekni!”, kurā piedalījās arī RTA komanda.

RTA komandu pārstāvēja gan RTA studenti Kaspars Miezis (komandas asistents), Deniss Sovetovs, Artis Vītiņš, Diāna Mežajeva, Verners Paura, Pāvels Pastušeņa un  RTA sporta sektora vadītājs Aivars Kaupužs, gan arī SK „Spāks” biedri Alens Sprukts un Elgars Kudļa.

„Piedaloties skrējienā, bija jūtams saliedētības gars, jo mēs bijām kā viena vesela komanda.  Tas patiešām bija redzams skrējiena laikā, jo komanda ļoti skaisti finišēja reizē. Paldies Artim, kurš uzreiz piekrita nest RTA karogu, –  mēs patiešām bijām pamanāmi!” saka Kaspars Miezis.

Lai RTA studentiem izdodas īstenot arvien jaunus sportiskos sasniegumus un lai akadēmijas vārds izskan jo tālu! RTA studenti ir spēks!

 

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciālisteRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.