Sports akadēmijā – nāc un piedalies!

Otrdiena, 4. septembris, 2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) ir izveidojušās sporta aktivitāšu tradīcijas, kas veicina studentu iesaistīšanos dažādās aktivitātēs ārpus studiju procesa. RTA basketbola, futbola un volejbola komandas piedalās dažāda mēroga sacensībās gan starp augstskolām, gan reģionālajā līmenī.

Katru gadu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti piedalās „Stipro skrējienā”, „Skrien Latvija” pusmaratonu un „Stirnu buka” posmos. Studentiem brīvajā laikā ir iespēja arī apmeklēt trenažieru zāli un sporta spēļu treniņus, kas notiek Rēzeknes 5.vidusskolā.

Jāuzsver, ka Rio Olimpisko spēļu dalībniece Gunta Latiševa-Čudare, kas 2017.gada vasarā pārstāvēja RTA pasaules Universiādē Ķīnā,  ieguva sudraba godalgu 200m skrējienā un iepriekš Eiropas junioru čempionātā izcīnīja pirmo vietu.  Universiādes turnīrā piedalījās arī RTA basketbola komanda.

Piedalīties sporta aktivitātēs tiek aicināti visi interesenti. Papildu informācija par sporta norisēm akadēmijā: aivars.kaupuzs@rta.lv

Informāciju sagatavoja:

atbildīgais par sportu RTA docents A.KaupužsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.