RTA pārstāvji arī šogad piedalījās Stipro skrējienā

Ceturtdiena, 31. maijs, 2018
5.maijā Ķeguma atpūtas un sporta bāzē „Zelta Zirgs” notika jau desmitais „SMScredit.lv Stipro skrējiens”, kurā tradicionāli piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji. Pavisam sacensībās savus spēkus pārbaudīja apmēram 2200 dalībnieku, bet „Mazo Stipro skrējienā” piedalījās apmēram 700 mazo drosminieku.

Stāsta RTA komandas pārstāvis Edgars Zaicevs: „Šajās sacensībās piedalījos jau trešo gadu. Šogad mūsu komandas sastāvā no RTA startēja arī Jāzeps Ivulis un Normunds Bernāns. Savukārt individuālajā  skrējienā piedalījās Antons Pacejs, Toms Kļaviņš, Svjatoslavs Greidāns un Kaspars Noviks. Arī šoreiz visinteresantākais šķērslis bija pārvarēt „stikla sienu”, it īpaši tad, kad to jau ir pārvarējuši simtiem dalībnieku no iepriekš skrienošām grupām un kad tā no dubļiem ir kļuvusi pavisam slidena. Šogad bija patiešām grūti pārvarēt purvus, kas izveidoti gar mežu. Cauri tiem bija krietni grūtāk izbrist nekā iepriekš.”

Runājot par savu komandu, Edgars teic, ka visi esot strādājuši saliedēti un kā īsta komanda kopā arī sasnieguši finišu. „Šogad rezultāts nebija tik iepriecinošs, iekļuvām tikai 34. vietā. Kopumā rezultāts nav slikts, taču jātiecas pārvarēt mūsu komandas pirmā gada rezultātu, kad 2016. gadā ieguvām 6. vietu starp komandām,” saka Edgars.

Kādēļ citiem studentiem būtu jāpiedalās šāda veida izaicinājumā? Atbildot uz šo jautājumu, Edgars teic, ka tas ir ļoti labs veids, kā pārbaudīt savus spēkus, kā arī var sajust īstu komandas garu.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no dalībnieku personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.