Absolventa veiksmes stāsts: Līga Priedeslaipa

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Interjera dizains”.
Strādā: grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri.

Tas bija piedzīvojums – 4 gadi ar jaukiem pasniedzējiem, kas vienmēr paliks atmiņā ar savu atsaucību, fantastiskais laiks, kas pavadīts mācībās un kopīgā atpūtā ar lieliskiem kursabiedriem.

Studiju laikā tika gūtas pamata zināšanas savai profesijai. Lai gan neesmu interjera dizainere, tomēr dizaina dzīve ir manējā – strādāju grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri. Arī te noder studiju laika gudrības – fotomāksla, krāsu mācības, grafiskās mākslas zināšanas un tas, ka studiju laikā tika iemantota spēja patstāvīgi darīt darbus. Savā brīvajā laikā nodarbojos arī ar glezniecību, kas īpaši mīļa kļuva tieši pasniedzēja V.Paura mākslas lekcijās.

Vienmēr ir patikusi brīvā un mājīgā atmosfēra, kas bijusi visās lekcijās un ārpusskolas pasākumos – Mākslas dienās, pasākumu noformēšanā, ekskursijās vai vienkārši kopīgā pusdienošanā ar kursabiedriem. Vai mēs arī mācījāmies? Protams. Savādāk jau pie diploma netikt, un mēs tikām visi, turklāt ar ļoti labām diplomdarba atzīmēm. Jāpiemin, ka pat diplomdarba aizstāvēšanas stresā mēs atradām iespēju papriecāties, kopīgi fotografējoties un parkā uzdziedot kādu foršu dziesmu kursa ģitāristes pavadījumā.

Runājot par darbu – kā grafiskajai dizainerei man ir daudz un dažādi darbiņi darāmi – fotosesiju asistēšana, uzņēmumu imidža izveide, sākot no vizītkartēm līdz mājas lapu dizainiem, dažādu pasākumu grafisko darbu organizēšana – interneta baneri, plakāti, vobleri utt. Pašlaik lielākais izaicinājums ir bijis „Latvijas gada balva sportā 2012” grafiskais dizains.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.