Absolventa veiksmes stāsts: Ilga Bernāne

Absolvējusi: akadēmiskā maģistra studiju programmu „Vadības zinātne”.
Strādā: PVD Austrumzemgales pārvaldē.

LLA biju beigusi kā zooinženieris un strādāju savā specialitātē. Tad gribējās dzīvē kādas pārmaiņas, un radās doma pamācīties kaut ko pavisam citu. Tā nu iestājos RA un, absolvējot to, ieguvu sociālo zinātņu maģistra akadēmisko grādu vadības zinātnēs.

Sākoties 2009. gadam, kad valsts iestādēs tika veiktas reorganizācijas un samazināšanas, arī manā darbavietā notika lielas pārmaiņas. Reorganizācijas rezultātā no 8 darbiniekiem palika tikai viens. Iepriekšējo gadu darba novērtējums darbiniekiem apmēram bija līdzīgs, bet kopsummā tomēr konkursā uzvarēju es. Tas bija, pateicoties arī manām jauniegūtajām zināšanām.

Mācību process vadības zinātnēs bija ļoti interesants. Bija kvalificēti un savās jomās zinoši pasniedzēji, daudzi arī no Rīgas. Lekciju kurss – interesants un izvērsts. Mācību programma bija plaša, ar interesantām tēmām. Es tiešām ieguvu daudz jaunu zināšanu.

Novēlu visam RA pasniedzēju un tehnisko darbinieku kolektīvam daudz radošu ideju, darba sparu un galvenais – daudz zināšanu alkstošu studentu!

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.