Absolventa veiksmes stāsts: Ruta Suseja

Absolvējusi: akadēmiskā bakalaura studiju programmu „Filoloģija”.
Strādā: Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā par vecāko bibliogrāfi.

Pirms vairāk nekā 10 gadiem RA absolvēja latviešu filologu kurss, kurš ir īpašs ar to, ka lielākā daļa absolvenšu ir palikušas un atradušas darbu tepat Rēzeknē vai Rēzeknes novadā. Un pats interesantākais, ka trīs no kursa meitenēm joprojām ir kopā un strādā vienā vietā darbavietā – Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā. Nav lielāka prieka, kā strādāt tepat dzimtajā vietā Latgalē, kur nu vēl kopā vienā darbavietā – Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā!

Mācību kursi, kuri visvairāk patika, bija „Folklora”, „Antīkā literatūra”, „Režijas pamati”, „Retorika”. Bet visnoderīgākie manam ikdienas darbam – „Latgaliešu literatūra”, „Latgaliešu valodas gramatika” un, protams, latviešu literatūras vēstures un ārzemju literatūras priekšmeti.

Studiju laiks atmiņā palicis kā viens no skaistākajiem un interesantākajiem dzīves periodiem. Te es ieguvu labu izglītību, satiku domubiedrus, draugus, personīgajā dzīvē – satiku savu dzīvesbiedru, kurš arī ir Rēzeknes Augstskolas absolvents.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.